Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

26 de novembre de 2012 - 2 de desembre de 2012

Dimarts, 27

10:00h

Representants dels grups parlamentaris en la Diputació Permanent

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/11/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció