Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de novembre de 2015

11:30h

Trobada institucional de la presidenta, Carme Forcadell, amb l’alcaldessa de Barcelona, Ada Colau

Ajuntament de Barcelona

(Aparició al web: 30/10/2015)

18:45h

La presidenta assisteix a la celebració del cinquè aniversari del diari ‘Ara’

Barcelona

(Aparició al web: 30/10/2015)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció