Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de novembre de 2009

10:00h

El Parlament presenta el seu Consell Assessor sobre Ciència i Tecnologia a la reunió anual de l'EPTA, la xarxa de parlaments europeus, amb aquest tipus d'òrgans

Portcullis House. Parlament del Regne Unit. Londres (Regne Unit)

(Aparició al web: 30/10/2009)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció