Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 2 d'octubre de 2022

10:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix al XXVIII Concurs de Castells

Tarragona

(Aparició al web: 29/09/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció