Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de juny de 2008

12:00h

Jornada sobre violència armada, control d'armes de foc i acció parlamentària, organitzada per la Fundació per la Pau

Sala de Grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/05/2008)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció