Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Diumenge, 2 de maig de 2021

12:00h

La presidenta assisteix al partit FC Barcelona - PSG de la Lliga de Campions femenina de futbol

Sant Joan Despí (Baix Llobregat)

(Aparició al web: 30/04/2021)

17:00h

La presidenta visita l'Ajuntament de Penelles i inaugura el Gargar - Festival de Murals i Art Rural de Penelles

Penelles (Noguera)

(Aparició al web: 30/04/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció