Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

27 de desembre de 2021 - 2 de gener de 2022

27 de desembre de 2021 - 2 de gener de 2022

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.

Cerca bàsica dins d'aquesta secció