Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 28 de març de 2025

09:30h

El president, Josep Rull, visita les oficines generals de l'empresa ICL Iberia i la mina de Cabanasses

Súria

(Aparició al web: 27/03/2025)

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/03/2025)

11:30h

La secretària quarta de la Mesa, Judit Alcalá, assisteix a l'acte de lliurament de les medalles d'honor i les distincions per serveis especials dels Bombers de la Generalitat

Olesa de Montserrat

(Aparició al web: 27/03/2025)

20:00h

El president, Josep Rull, intervé en l'acte de la vintena edició del sopar solidari de la fundació Esport Solidari Internacional

Barcelona

(Aparició al web: 27/03/2025)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció