Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 20 de maig de 2021

11:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Nacho Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/05/2021)

12:00h

Acte amb motiu del Dia Internacional contra l'Homofòbia, la Transfòbia i la Bifòbia

Pati de la biblioteca

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/05/2021)

15:00h

Emissió especial amb motiu del ple d'investidura

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/05/2021)

16:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària - Emissió en llengua de signes

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/05/2021)

17:00h

Conferència de premsa del grup d'ECP

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/05/2021)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció