Agenda parlamentària

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 19 d'abril de 2007

10:00h

Ple del Parlament

Saló de Sessions

(Aparició al web: 18/04/2007)

10:03h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació).

Saló de Sessions

(Aparició al web: 19/04/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció