Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 17 de desembre de 2012

11:00h

Ple del Parlament

Sessió específica

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/12/2012)

13:15h

La presidenta és entrevistada al programa 'L'hora L', de la Cadena SER, per Frederic Vincent

(Aparició al web: 17/12/2012)

14:40h

La presidenta és entrevistada al 'Telenotícies' de TV3 per Núria Solé

(Aparició al web: 17/12/2012)

20:30h

La presidenta és entrevistada al programa '8 al dia', de 8TV, per Josep Cuní

(Aparició al web: 17/12/2012)

21:15h

La presidenta és entrevistada al programa 'La nit a RAC1' per Xavier Freixes

(Aparició al web: 17/12/2012)

21:30h

La presidenta és entrevistada al programa 'Polièdric', de Catalunya Informació, per Martí Farrero

(Aparició al web: 17/12/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció