Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 12 de novembre de 2009

09:30h

El president és entrevistat al programa 'El món', de Rac1

Rac1. Av. Diagonal, 477, 15è pis. Barcelona

(Aparició al web: 11/11/2009)

10:06h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació).

Saló de Sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/04/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció