Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 9 de novembre de 2015

08:30h

La presidenta és entrevistada per la periodista Lídia Heredia al programa 'Els matins', de TV3

(Aparició al web: 06/11/2015)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/11/2015)

17:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/11/2015)

18:30h

Conferències de premsa dels grups parlamentaris per valorar la intervenció d'Artur Mas al debat d'investidura

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/11/2015)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció