Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de març de 2026

09:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió específica

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2026)

10:00h

Comissió d'Investigació sobre l'Activitat de la Direcció General d'Atenció a la Infància i l'Adolescència

(Desconvocat/ada: 25/02/2026)

11:15h

Comissió d'Interior i Seguretat Pública

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2026)

11:30h

Comissió d'Interior i Seguretat Pública

Sessió específica

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2026)

12:00h

Conferència de premsa de la presidenta del grup de Junts, Mònica Sales, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/03/2026)

12:00h

El president, Josep Rull, visita la Cooperativa Lletera del Cadí

La Seu d'Urgell

(Aparició al web: 27/02/2026)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

Sessió específica

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2026)

15:00h

Comissió del Síndic de Greuges

(Desconvocat/ada: 27/02/2026)

16:30h

El president, Josep Rull, visita la seu del Grup Taurus

Oliana

(Aparició al web: 27/02/2026)

17:00h

Comissió de Transició Ecològica - Comissió de Territori i Habitatge

Sessió específica

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció