I. Sr. Jordi Montanya i Mías

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de Jordi Montanya i Mías

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya. Membre. Alta: 20.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 05.10.2010.

Càrrecs parlamentaris

Més informació