I. Sr. Arcadi Calzada i Salavedra

Filiació

Fotografia de Arcadi Calzada i Salavedra
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 03.04.1992. Baixa: 26.09.1995.

Membre de la legislatura:

IV (1992-1995), III (1988-1992), II (1984-1988),

Càrrecs parlamentaris

  • Diputació Permanent. Vicepresident primer. Alta: 13.05.1992, BOPC, 14. Baixa 05.12.1995.
  • Mesa de la Diputació Permanent. Vicepresident primer. Alta: 13.05.1992, BOPC, 14. Baixa 05.12.1995.
  • Mesa del Parlament. Vicepresident primer. Alta: 03.04.1992, BOPC, 1. Baixa 26.09.1995.
  • Comissió del Reglament. Vicepresident primer. Alta: 03.04.1992, BOPC, 1. Baixa 26.09.1995.
  • Comissió de Govern Interior. Vicepresident primer. Alta: 03.04.1992, BOPC, 1. Baixa 26.09.1995.

Més informació