H. Sr. Felip Puig i Godes

Filiació

Fotografia de Felip Puig i Godes
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 16.04.2013, BOPC, 63.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs

  • Departament d'Empresa i Ocupació. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.

Més informació