H. Sra. Irene Rigau i Oliver

Filiació

Fotografia de Irene Rigau i Oliver
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 17.12.2010. Baixa: 04.02.2011, BOPC, 19.

Membre de la legislatura:

XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Consellera. Alta: 29.12.2010. Baixa 27.12.2012.
  • Departament d'Ensenyament. Consellera. Alta: 29.12.2010, BOPC, 6. Baixa 27.12.2012.

Més informació