I. Sr. Ricard Fernández Deu

VI legislatura (5 de novembre de 1999 - 23 de setembre de 2003)

Filiació

Fotografia de Ricard Fernández Deu

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Popular. Membre. Alta: 05.11.1999, BOPC, 1. Baixa: 23.09.2003, BOPC, 462.

Càrrecs parlamentaris

Més informació