I. Sr. Jordi Casas i Bedós

Filiació

Fotografia de Jordi Casas i Bedós
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 09.12.2003, BOPC, 1. Baixa: 17.11.2006.

Membre de la legislatura:

VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999),

Càrrecs parlamentaris

  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Diputat. Alta: 29.12.2003, BOPC, 4. Baixa 20.01.2004.
  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Diputat. Alta: 24.03.2004, BOPC, 38. Baixa 20.12.2006, BOPC, 12.
  • Comissió sobre la Unió Europea. Membre. Alta: 29.12.2003, BOPC, 5. Baixa 08.09.2006, BOPC, 380.
  • Comissió d'Economia, Finances i Pressupost. Membre. Alta: 23.12.2003, BOPC, 3. Baixa 08.09.2006, BOPC, 380.

Més informació