H. Sr. Agustí M. Bassols i Parés

Filiació

Fotografia de Agustí M. Bassols i Parés
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 20.06.1988. Baixa: 02.11.1988, BOPC, 21.

Membre de la legislatura:

III (1988-1992), II (1984-1988),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 05.07.1988. Baixa 16.04.1992.

Més informació