M. H. Sr. Joan Rigol i Roig

Filiació

Fotografia de Joan Rigol i Roig
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 05.12.1995, BOPC, 1. Baixa: 24.08.1999.

Membre de la legislatura:

VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992),

Càrrecs parlamentaris

  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Diputat. Alta: 19.12.1995, BOPC, 2. Baixa 27.03.1996.
  • Senadors que representen la Generalitat al Senat. Diputat. Alta: 27.03.1996, BOPC, 32. Baixa 05.11.1999.
  • Comissió d'Economia, Finances i Pressupost. Membre. Alta: 19.12.1995, BOPC, 2. Baixa 25.09.1996, BOPC, 96.
  • Comissió del Síndic de Greuges. Membre. Alta: 19.12.1995, BOPC, 2. Baixa 24.08.1999.

Més informació