H. Sr. Joan M. Vallvé i Ribera

Filiació

Fotografia de Joan M. Vallvé i Ribera
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 03.04.1992. Baixa: 23.09.1992.

Membre de la legislatura:

VI (1999-2003), IV (1992-1995), II (1984-1988), I (1980-1984),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 16.04.1992. Baixa 21.09.1992.

Més informació