H. Sr. Josep Maria Rañé i Blasco

Filiació

Fotografia de Josep Maria Rañé i Blasco
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi. Membre. Alta: 09.12.2003, BOPC, 1. Baixa: 29.12.2003, BOPC, 5.

Membre de la legislatura:

VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 22.12.2003. Baixa 21.04.2006.

Més informació