M. H. Sr. Jordi Pujol i Soley

Filiació

Fotografia de Jordi Pujol i Soley
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 20.06.1988. Baixa: 21.01.1992.

Membre de la legislatura:

VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992), II (1984-1988), I (1980-1984),

Càrrecs

  • Presidència de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 29.06.1988. Baixa 16.04.1992.
  • Govern de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 29.06.1988. Baixa 10.04.1992.

Més informació