I. Sr. Esteve Orriols i Sendra

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de Esteve Orriols i Sendra

Dades electorals

Circumscripció:
 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 25.06.2008, BOPC, 292.

Càrrecs parlamentaris

Més informació