H. Sr. Joaquim Nadal i Farreras

Filiació

Fotografia de Joaquim Nadal i Farreras
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari Socialista. President. Alta: 17.12.2010. Baixa: 04.09.2012. Membre. Alta: 05.09.2012. Baixa: 17.12.2012.

Membre de la legislatura:

IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006), VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995), III (1988-1992), II (1984-1988),

Càrrecs parlamentaris

Més informació