H. Sr. Joaquim Molins i Amat

Filiació

Fotografia de Joaquim Molins i Amat
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 20.06.1988. Baixa: 21.01.1992.

Membre de la legislatura:

IV (1992-1995), III (1988-1992),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 05.07.1988. Baixa 16.04.1992.

Més informació