H. Sr. Germà Gordó i Aubarell

Filiació

Fotografia de Germà Gordó i Aubarell
Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Partit Polític:
Junts pel Sí 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 16.04.2013, BOPC, 63.

Membre de la legislatura:

XI (2015-2017), X (2012-2015),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.
  • Departament de Justícia. Conseller. Alta: 27.12.2012. Baixa 13.01.2016.

Més informació