H. Sr. Joan Guitart i Agell

Filiació

Fotografia de Joan Guitart i Agell
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 03.04.1992. Baixa: 26.09.1995.

Membre de la legislatura:

IV (1992-1995), III (1988-1992), II (1984-1988),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 16.04.1992. Baixa 12.01.1996.

Més informació