M. H. Sr. Carles Puigdemont i Casamajó

Filiació

Fotografia de Carles Puigdemont i Casamajó
Llista Electoral:
Junts per Catalunya 
Partit Polític:
Junts per Catalunya 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Junts pel Sí. Membre. Alta: 26.10.2015, BOPC, 3. Baixa: 28.10.2017.

Membre de la legislatura:

XII (2018-2020), XI (2015-2017), X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010),

Càrrecs

  • Diputació Permanent. Membre. Alta: 22.12.2015, BOPC, 27. Baixa 01.02.2016, BOPC, 55.
  • Presidència de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 12.01.2016. Baixa 27.10.2017.
  • Govern de la Generalitat. President de la Generalitat. Alta: 13.01.2016. Baixa 27.10.2017.

Més informació