H. Sr. Antoni Comas i Baldellou

Filiació

Fotografia de Antoni Comas i Baldellou
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 05.12.1995, BOPC, 1. Baixa: 24.08.1999.

Membre de la legislatura:

VI (1999-2003), V (1995-1999), IV (1992-1995),

Càrrecs

  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 12.01.1996. Baixa 29.11.1999.

Més informació