Comissió d'Investigació sobre el Projecte Castor (CIPC)

Àmbits

Avaluació de les causes, els antecedents, les incidències directes i indirectes, i les possibles negligències o actuacions doloses amb relació al projecte Castor a Catalunya.

Data de constitució: 11/10/2018

Data de dissolució: 18/12/2019

Mesa

Agenda

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball