Comissió d'Investigació sobre el Projecte Castor (CIPC)

Àmbits

Avaluació de les causes, els antecedents, les incidències directes i indirectes, i les possibles negligències o actuacions doloses amb relació al projecte Castor a Catalunya.

Data de constitució: 11/10/2018

Data de dissolució: 18/12/2019

Mesa

Agenda

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Treball