Comissió d'Estudi per a l'Elaboració d'un Pacte Nacional contra l'Antigitanisme i per a la Inclusió del Poble Gitano (CEEPNA)

Àmbits

Garantir l'aplicació de la normativa internacional i les recomanacions d'organismes internacionals per a posar fi a l'antigitanisme i aconseguir la inclusió efectiva del poble gitano aprovant les mesures que formaran part d'un pacte nacional contra l'antigitanisme i per a la inclusió del poble gitano

Data de constitució: 22/05/2025

Mesa

Grups parlamentaris

Personal de suport

  • Lletrat

  • Gestor parlamentari

Agenda

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

    • Dilluns, 9 de març de 2026

      Comissió d'Estudi per a l'Elaboració d'un Pacte Nacional contra l'Antigitanisme i per a la Inclusió del Poble Gitano

      15:00h - Sessió ordinària

Treball