Agenda

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

23 d'octubre de 2017 - 29 d'octubre de 2017

23 d'octubre de 2017 - 29 d'octubre de 2017

Dilluns, 23

Dilluns, 23

10:25h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 23/10/2017)

20:00h

La presidenta assisteix la 23a Nit de l'Empresari, de la Cecot

Barcelona

(Aparició al web: 22/10/2017)

Dimarts, 24

Dimarts, 24

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 20/10/2017)

Dijous, 26

Dijous, 26

18:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 24/10/2017)

Divendres, 27

Divendres, 27

10:45h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 27/10/2017)

13:24h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/10/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció