Historial de la composició: Mesa de la Comissió d'Investigació sobre l'Aplicació de l'Article 155 de la Constitució Espanyola a Catalunya

XII legislatura (17 de gener de 2018 - 21 de desembre de 2020)

Vicepresidenta
  • I. Sra. Elisenda Alamany Gutiérrez

    Alta: 04/12/2018 (BOPC, 220)

    Substitueix a: Sr. Carles Riera Albert

    Baixa: 25/02/2019

    Substituït/ïda per: I. Sra. Jéssica Albiach Satorres