Historial de la composició: Diputació Permanent

XII legislatura (17 de gener de 2018 - 21 de desembre de 2020)

Mesa

President
Vicepresident primer
Vicepresident segon
Vicepresident segon
Secretària primera
Secretari segon

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar
  • I. Sra. Eva Granados Galiano

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 25/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Jordi Terrades Santacreu

  • I. Sra. Eva Granados Galiano

    Alta: 28/08/2018 (BOPC, 143)

    Substitueix a: I. Sr. Jordi Terrades Santacreu

    Baixa: 10/08/2020

    Substituït/ïda per: I. Sra. Esther Niubó Cidoncha

  • I. Sra. Eva Granados Galiano

    Alta: 12/08/2020

    Baixa: 12/03/2021

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 25/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Alícia Romero Llano

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 28/08/2018 (BOPC, 143)

    Substitueix a: I. Sra. Alícia Romero Llano

    Baixa: 06/08/2020 (BOPC, 667)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Raúl Moreno Montaña

  • I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Alta: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sr. Raúl Moreno Montaña

    Baixa: 27/01/2021 (BOPC, 778)

  • I. Sr. Raúl Moreno Montaña

    Alta: 06/08/2020 (BOPC, 667)

    Substitueix a: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Baixa: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

  • I. Sra. Esther Niubó Cidoncha

    Alta: 10/08/2020

    Substitueix a: I. Sra. Eva Granados Galiano

    Baixa: 12/08/2020

  • I. Sra. Alícia Romero Llano

    Alta: 25/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

    Baixa: 28/08/2018 (BOPC, 143)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Miquel Iceta i Llorens

  • I. Sr. Jordi Terrades Santacreu

    Alta: 25/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sra. Eva Granados Galiano

    Baixa: 28/08/2018 (BOPC, 143)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Eva Granados Galiano

Grup Parlamentari Republicà
Grup Parlamentari de Junts per Catalunya
Grup Parlamentari de Catalunya en Comú Podem
  • I. Sra. Concepción Abellán Carretero

    Alta: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sra. Marta Ribas Frías

    Baixa: 30/09/2020 (BOPC, 700)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Jéssica Albiach Satorres

  • I. Sra. Jéssica Albiach Satorres

    Alta: 23/11/2018 (BOPC, 212)

    Substitueix a: Excm. Sr. Xavier Domènech Sampere

    Baixa: 29/07/2019 (BOPC, 403)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marta Ribas Frías

  • I. Sra. Jéssica Albiach Satorres

    Alta: 30/09/2020 (BOPC, 700)

    Substitueix a: I. Sra. Concepción Abellán Carretero

    Baixa: 12/03/2021

  • Excm. Sr. Xavier Domènech Sampere

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 12/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Jéssica Albiach Satorres

  • I. Sra. Marta Ribas Frías

    Alta: 29/07/2019 (BOPC, 403)

    Substitueix a: I. Sra. Jéssica Albiach Satorres

    Baixa: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Concepción Abellán Carretero

Grup Parlamentari de Ciutadans
  • I. Sra. Inés Arrimadas García

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Susana Beltrán García

  • I. Sra. Inés Arrimadas García

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sra. Susana Beltrán García

    Baixa: 20/05/2019 (BOPC, 340)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sr. Martín Eusebio Barra López

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sr. Fernando de Páramo Gómez

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Jorge Soler González

  • I. Sra. Susana Beltrán García

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sra. Inés Arrimadas García

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Inés Arrimadas García

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Baixa: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

  • I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Alta: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Baixa: 12/03/2021

  • I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Alta: 21/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

  • I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Alta: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Sonia Sierra Infante

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Dimas Gragera Velaz

  • I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sr. Dimas Gragera Velaz

    Baixa: 12/03/2021

  • I. Sr. Dimas Gragera Velaz

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

    Baixa: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Ignacio Martín Blanco

    Alta: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substitueix a: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Baixa: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Marina Bravo Sobrino

  • I. Sr. Fernando de Páramo Gómez

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Martín Eusebio Barra López

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 05/06/2019 (BOPC, 358)

    Substitueix a: I. Sra. Inés Arrimadas García

    Baixa: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Sonia Sierra Infante

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substitueix a: I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Baixa: 05/08/2020 (BOPC, 665)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Ignacio Martín Blanco

  • I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Alta: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Baixa: 13/01/2021 (BOPC, 775)

  • I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Alta: 19/07/2019 (BOPC, 394)

    Substitueix a: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

    Baixa: 25/09/2019 (BOPC, 428)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sra. Sonia Sierra Infante

    Alta: 07/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Baixa: 11/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Lorena Roldán Suárez

  • I. Sr. Jorge Soler González

    Alta: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substitueix a: I. Sr. Martín Eusebio Barra López

    Baixa: 12/03/2021

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 27/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

    Baixa: 05/09/2018 (BOPC, 148)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Carlos Carrizosa Torres

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 05/06/2019 (BOPC, 358)

    Baixa: 21/07/2020 (BOPC, 662)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

  • I. Sra. Laura Vílchez Sánchez

    Alta: 24/07/2020 (BOPC, 662)

    Substitueix a: I. Sra. Noemí de la Calle Sifré

    Baixa: 12/03/2021

Grup Mixt
  • Sr. Vidal Aragonés Chicharro

    Alta: 19/07/2018 (BOPC, 136)

    Substitueix a: Sra. Maria Sirvent Escrig

    Baixa: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: Sra. Maria Sirvent Escrig

  • Sr. Vidal Aragonés Chicharro

    Alta: 17/12/2020

    Substitueix a: Sra. Maria Sirvent Escrig

    Baixa: 12/03/2021

  • I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

    Alta: 21/11/2018 (BOPC, 212)

    Baixa: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Daniel Serrano Coronado

  • I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

    Alta: 03/09/2020 (BOPC, 676)

    Substitueix a: I. Sr. Daniel Serrano Coronado

    Baixa: 12/03/2021

  • Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 23/07/2018 (BOPC, 140)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

  • Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Alta: 31/08/2018 (BOPC, 143)

    Substitueix a: I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

    Baixa: 21/11/2018 (BOPC, 212)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

  • I. Sr. Santi Rodríguez i Serra

    Alta: 23/07/2018 (BOPC, 140)

    Substitueix a: Excm. Sr. Xavier García Albiol

    Baixa: 31/08/2018 (BOPC, 143)

    Substituït/ïda per: Excm. Sr. Xavier García Albiol

  • I. Sr. Daniel Serrano Coronado

    Alta: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

    Baixa: 03/09/2020 (BOPC, 676)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Alejandro Fernández Álvarez

  • Sra. Maria Sirvent Escrig

    Alta: 12/07/2018 (BOPC, 128)

    Baixa: 19/07/2018 (BOPC, 136)

    Substituït/ïda per: Sr. Vidal Aragonés Chicharro

  • Sra. Maria Sirvent Escrig

    Alta: 10/08/2020 (BOPC, 671)

    Substitueix a: Sr. Vidal Aragonés Chicharro

    Baixa: 17/12/2020

    Substituït/ïda per: Sr. Vidal Aragonés Chicharro