Historial de la composició: Comissió del Síndic de Greuges

XI legislatura (26 d'octubre de 2015 - 28 d'octubre de 2017)

Mesa

Presidenta
Vicepresident
Vicepresidenta
Vicepresidenta
Secretari

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Junts pel Sí
Grup Parlamentari de Ciutadans
Grup Parlamentari Socialista
Grup Parlamentari de Catalunya Sí que es Pot
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya
Grup Parlamentari de la Candidatura d'Unitat Popular - Crida Constituent
  • Sra. Pilar Castillejo Medina

    Alta: 09/03/2016 (BOPC, 83)

    Substitueix a: Sra. Mireia Vehí i Cantenys

    Baixa: 14/10/2016 (BOPC, 238)

    Substituït/ïda per: Sr. Carles Riera Albert

  • Sr. Carles Riera Albert

    Alta: 25/10/2016

    Substitueix a: Sra. Pilar Castillejo Medina

    Baixa: 28/10/2017

  • Sra. Mireia Vehí i Cantenys

    Alta: 28/01/2016 (BOPC, 47)

    Baixa: 09/03/2016 (BOPC, 83)

    Substituït/ïda per: Sra. Pilar Castillejo Medina