Historial de la composició: Comissió de l'Estatut dels Diputats

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
  • Excma. Sra. Pilar Dellunde i Clavé

    Alta: 13/01/2004 (BOPC, 9)

    Substitueix a: H. Sr. Pere Esteve i Abad

    Baixa: 02/02/2004 (BOPC, 14)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Maria Isabel Nonell Torras

  • H. Sr. Pere Esteve i Abad

    Alta: 23/12/2003 (BOPC, 3)

    Baixa: 29/12/2003 (BOPC, 9)

    Substituït/ïda per: Excma. Sra. Pilar Dellunde i Clavé

  • Il·lm. Sr. Miquel Àngel Estradé i Palau

    Alta: 20/09/2005 (BOPC, 225)

    Substitueix a: H. Sr. Xavier Vendrell i Segura

    Baixa: 08/09/2006 (BOPC, 380)

  • I. Sra. Maria Isabel Nonell Torras

    Alta: 02/02/2004 (BOPC, 14)

    Substitueix a: Excma. Sra. Pilar Dellunde i Clavé

    Baixa: 17/02/2005 (BOPC, 152)

    Substituït/ïda per: H. Sr. Xavier Vendrell i Segura

  • H. Sr. Xavier Vendrell i Segura

    Alta: 17/02/2005 (BOPC, 152)

    Substitueix a: I. Sra. Maria Isabel Nonell Torras

    Baixa: 23/06/2005 (BOPC, 203)

    Substituït/ïda per: Il·lm. Sr. Miquel Àngel Estradé i Palau

Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya Verds - Esquerra Alternativa
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya