Historial de la composició: Comissió d'Agricultura, Ramaderia i Pesca

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Convergència i Unió
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
  • I. Sr. Jordi Castells i Guasch

    Alta: 19/04/2004 (BOPC, 46)

    Substitueix a: H. Sra. Marta Cid i Pañella

    Baixa: 08/09/2006 (BOPC, 380)

  • H. Sra. Marta Cid i Pañella

    Alta: 20/01/2004 (BOPC, 9)

    Substitueix a: H. Sr. Pere Esteve i Abad

    Baixa: 31/03/2004 (BOPC, 40)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Jordi Castells i Guasch

  • H. Sr. Pere Esteve i Abad

    Alta: 23/12/2003 (BOPC, 3)

    Baixa: 29/12/2003 (BOPC, 9)

    Substituït/ïda per: H. Sra. Marta Cid i Pañella

Grup Parlamentari Socialistes - Ciutadans pel Canvi
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya Verds - Esquerra Alternativa
Grup Parlamentari del Partit Popular de Catalunya