Historial de la composiciˇ: Comissiˇ de PolÝtica Social

V legislatura (5 de desembre de 1995 - 24 d'agost de 1999)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de ConvergŔncia i Uniˇ
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
  • H. Sr. Josep Huguet i Biosca

    Alta: 20/03/1997 (BOPC, 157)

    Substitueix a: Sr. Joan Ridao i MartÝn

    Baixa: 13/05/1997 (BOPC, 174)

    Substitu´t/´da per: Sr. Joan Ridao i MartÝn

Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
  • Sr. Joan Ridao i MartÝn

    Alta: 22/10/1996 (BOPC, 104)

    Substitueix a: I. Sr. Xavier Bosch i Garcia

    Baixa: 20/03/1997 (BOPC, 157)

    Substitu´t/´da per: H. Sr. Josep Huguet i Biosca

  • Sr. Joan Ridao i MartÝn

    Alta: 13/05/1997 (BOPC, 174)

    Substitueix a: H. Sr. Josep Huguet i Biosca

    Baixa: 24/08/1999

Grup Parlamentari Popular
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya - Els Verds (IC-EV)
Grup Mixt