Historial de la composició: Comissió de Política Territorial

V legislatura (5 de desembre de 1995 - 24 d'agost de 1999)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Convergència i Unió
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari Popular
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya - Els Verds (IC-EV)
Grup Mixt
  • I. Sr. Fidel Lora i Lillo

    Alta: 29/10/1997 (BOPC, 221)

    Substitueix a: I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Baixa: 20/10/1998 (BOPC, 336)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Maria Olivares i Usac

  • I. Sra. Maria Olivares i Usac

    Alta: 20/10/1998 (BOPC, 336)

    Substitueix a: I. Sr. Fidel Lora i Lillo

    Baixa: 24/08/1999

  • I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Alta: 11/10/1996 (BOPC, 102)

    Baixa: 29/10/1997 (BOPC, 221)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Fidel Lora i Lillo