Historial de la composició: Comissió de Justícia, Dret i Seguretat Ciutadana

V legislatura (5 de desembre de 1995 - 24 d'agost de 1999)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Convergència i Unió
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
  • I. Sr. Xavier Bosch i Garcia

    Alta: 03/05/1996 (BOPC, 49)

    Substitueix a: I. Sr. Salvador Morera i Tanyà

    Baixa: 08/10/1996 (BOPC, 99)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Francesc Ferrer i Gironès

Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari Popular
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya - Els Verds (IC-EV)
Grup Mixt
  • I. Sr. Xavier Bosch i Garcia

    Alta: 08/10/1997 (BOPC, 211)

    Substitueix a: I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Baixa: 15/04/1999 (BOPC, 392)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Benet Tugues i Boliart

  • I. Sr. Salvador Morera i Tanyà

    Alta: 18/03/1997 (BOPC, 157)

    Substitueix a: I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Baixa: 27/05/1997 (BOPC, 183)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Benet Tugues i Boliart

  • I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Alta: 11/10/1996 (BOPC, 102)

    Baixa: 18/03/1997 (BOPC, 157)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Salvador Morera i Tanyà

  • I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Alta: 27/05/1997 (BOPC, 183)

    Substitueix a: I. Sr. Salvador Morera i Tanyà

    Baixa: 08/10/1997 (BOPC, 211)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Xavier Bosch i Garcia

  • I. Sr. Benet Tugues i Boliart

    Alta: 16/04/1999 (BOPC, 392)

    Substitueix a: I. Sr. Xavier Bosch i Garcia

    Baixa: 24/08/1999