Historial de la composició: Comissió d'Agricultura, Ramaderia i Pesca

IV legislatura (3 d'abril de 1992 - 26 de setembre de 1995)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Convergència i Unió
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya
Grup Socialista al Parlament de Catalunya
Grup Parlamentari Popular
Grup Parlamentari d'Iniciativa per Catalunya
  • I. Sr. Víctor Gimeno i Sanz

    Alta: 05/05/1992 (BOPC, 10)

    Baixa: 02/03/1994 (BOPC, 201)

    Substituït/ïda per: I. Sra. Magda Oranich i Solagran

  • I. Sr. Víctor Gimeno i Sanz

    Alta: 14/03/1994 (BOPC, 205)

    Substitueix a: I. Sra. Magda Oranich i Solagran

    Baixa: 26/09/1995

  • I. Sra. Magda Oranich i Solagran

    Alta: 02/03/1994 (BOPC, 201)

    Substitueix a: I. Sr. Víctor Gimeno i Sanz

    Baixa: 14/03/1994 (BOPC, 205)

    Substituït/ïda per: I. Sr. Víctor Gimeno i Sanz

Grup Mixt