Grup de Treball sobre Eutanàsia i Suïcidi Assistit

XII legislatura (17 de gener de 2018 - 21 de desembre de 2020)

Composició

Agenda

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes