Hi ha hagut un error al mostrar la informació del grup parlamentari.

Si l'error persisteix, si us plau, poseu-vos en contacte amb consultes@parlament.cat


Hi ha hagut un error al mostrar la composició d'aquest òrgan.

Si l'error persisteix, si us plau, poseu-vos en contacte amb consultes@parlament.cat


AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

9 d'octubre de 2017 - 15 d'octubre de 2017

9 d'octubre de 2017 - 15 d'octubre de 2017

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.