AGENDA

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

30 d'agost de 2021 - 5 de setembre de 2021

Dimarts, 31

12:00h

Conferència de premsa del president del Grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 31/08/2021)

Divendres, 3

12:00h

Conferència de premsa del president del Grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/09/2021)