AGENDA

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

3 de juliol de 2017 - 9 de juliol de 2017

Dilluns, 3

10:00h

Ponència: Proposició de llei de supressió del Consell Comarcal del Barcelonès

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 23/06/2017)

15:00h

Ponència: Projecte de llei per a la igualtat de tracte i la no-discriminació

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 28/06/2017)

16:00h

Ponència: Projecte de llei de comerç, serveis i fires

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 29/06/2017)

17:00h

Ponència: Projecte de llei del procediment de votació electrònica per als catalans i catalanes residents a l'estranger

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 22/06/2017)

Dimecres, 5

10:00h

Comissió d'Afers Socials i Famílies

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/06/2017)

10:30h

Ponència: Projecte de llei d'ordenació de les activitats d'espectacles públics i recreatives

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 29/06/2017)

12:45h

Conferència de premsa de Fernando de Páramo (Cs)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/07/2017)

15:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/06/2017)

15:00h

Comissió de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/06/2017)

Dijous, 6

10:00h

Comissió d'Estudi de l'Emprenedoria i dels Autònoms

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 29/06/2017)

10:30h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària (continuació)

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 08/06/2017)

10:45h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 28/06/2017)

14:55h

Grup de Treball de Control del Principi de Subsidiarietat i de Seguiment del Dret de la Unió Europea

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 03/07/2017)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior i Cooperació, Relacions Institucionals i Transparència

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/06/2017)

15:00h

Comissió d'Empresa i Coneixement

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 04/07/2017)

16:15h

Comissió d'Investigació sobre l'Operació Catalunya

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 21/06/2017)

Divendres, 7

10:00h

Intergrup de Població, Desenvolupament i Salut Reproductiva

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 30/06/2017)