AGENDA

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

30 d'agost de 2021 - 5 de setembre de 2021

Dimarts, 31

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del Grup d'ECP, David Cid, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/08/2021)

Divendres, 3

16:00h

17:00h

Trobada amb la Confluència Jove

Joan Carles Gallego

(Aparició al web: 22/10/2021)