AGENDA

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

9 de març de 2020 - 15 de març de 2020

Dimarts, 10

12:40h

Conferència de premsa de la portaveu del Grup de CatECP, Susanna Segovia, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 09/03/2020)